بلاگ

۳ مهر, ۱۳۹۸

ساندفیش چیست؟

آیا میدانید ساندفیش چیست ؟ چه معنایی دارد و چرا ما این نام را برای برند انتخاب کردیم؟


 

در ابتدا لازم است که بدانید ساندفیش نام نوعی ماهی گرم آبی و همچنین نام خزنده ای صحرایی میباشد.

ولی چرا ما این نام را برگزیدیم؟!

ساندفیش برندی جهت فروش محصولات غدایی سالم با محوریت سوسیس و کالباس تهیه شده از فیله خالص ماهی می باشد. ساندفیش موفق گردیده با سابقه طولانی در زمینه فروش و ارائه خدمات آنلاین، نمایندگی رسمی فروش محصولات فراسودمند ماهیسا را اخذ نماید.

 

نکته قابل تامل در مورد ساندفیش تعهد نسبت به کیفیت محصولات است. شاید بسیاری تصور کنند که یک فروشنده فارغ  از کیفیت و سلامت یک محصول بوده و فقط به میزان فروش و سود خود می اندیشد.

و این تصور در مورد ساندفیش کاملاً اشتباه است!

تیم ساندفیش دائماً ناظر بر کیفیت محصولات عرضه شده می باشد، و در این مورد حتی از مشتریان که مصرف کننده نهایی هستند سختگیر تر است.

این را مطلب را می توان از عدم قبول خواسته برخی تولید کنندکان از ساندفیش جهت همکاری در فروش آشکارا مشاهده کرد. اگر شما محصولی با کیفیت دارید که به سلامت مشتریان کمک می کند ساندفیش کنار شماست، حتی اگر سود مادی زیادی در میان نباشد. و اگر شما محصولی دارید که بی کیفیت است و سلامت مشتریان را به خطر می اندازد اصلاً روی همکاری ساندفیش حساب نکنید. پس می توان گفت : ساندفیش یعنی هرچیزی که با کیفیت است.

یکی دیگر از دلایل انتخاب این نام حوزه فعالیت این برند می باشد. ما محصولی تهیه شده از ماهی را عرضه میکنیم که مهمترین کاربرد آن ساندویچ می باشد.

به همین دلیل SANDFISH را که ترکیبی از sandvich و fish است را انتخاب کردیم .


تیم ما متعهد است در راه بهبود سلامت جامعه گام بردارد، راهی که در ابتدای آن است.

تارگت این برند افزایش سرانه مصرف ماهی در ایران است. و این یعنی افزایش سلامت جامعه. اتفاق دیگری که در حال رخ دادن است جایگزینی سوسیس ماهی به جای انواع دیگر آن است.

این محصول ویژگی هایی دارد که تولید کننده را ملزم به استفاده از مواد اولیه خالص و با کیفیت میکند، اتفاقی که در محصولات مشابه رخ نمی دهد. سوسیس و کالباس فیله ماهی بدون بو و مزه ماهی است، به شرطی که به طور خالص از فیله تازه ماهی تهیه شده باشد. در غیر این صورت طعمی ناپسند خواهد داشت. این محدودیت خود به تنهایی می تواند ضامن کیفیت محصولات باشد.


 

هم اکنون  می توانید به راحتی این محصول را از فروشگاه ساندفیش خریداری کرده و به صورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

دانستنی ها , , , , , , , , , , , , ,
درباره sandfish

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

sandfish.ir

ساندفیش نماینده رسمی فروش فروش محصولات ماهیسا

 

سوسیس و کالباس فیله خالص ماهی با بالاترین کیفیت و بدون بو و مزه ماهی

سبدخرید