بلاگ

۲۰ بهمن, ۱۳۹۸

سوسیس ماهی نامه

سوسیس ماهی نامه (آخه چیه این لامصب!)

طی روزهای اخیر و در پی پخش برنامه میدون با حضور شرکت ماهیسا از شبکه 3 تماس های زیادی از شما عزیزان دریافت کردیم که حاوی سوالاتی نسبت به این محصول بود. با کمی ذوق و خیال، می توان چهره متعجب شما را در پشت تلفن تصور کرد، دقیقاً همون چهره ای که نویستده این متن برای اولین پس از شنیدن پاره ای توضیحات در مورد سوسیس ماهی داشت! تجربه ما از سوسیس و کالباس گوشت و مرغ و شایعات و اخباری که در مورد آن شنیده ایم به صورت اهرمی قوی در ناخودآگاه ما از برابری و کنار هم قرار گرفتن سوسیس و سلامتی جلوگیری می کند. این دقیقاً علت اصلی این چهره های متعجب است!

سوسیس ماهی ماهیسا

سوسیس ماهی ماهیسا

محصول سوسیس ماهی محصولی دانش بنیان است که توانسته با حذف بوی ماهی و همچنین حذف درصد زیادی از مواد نگهدارنده محصولی فراسودمند و سالم تولید کند. از طرفی با استفاده از ادویه جات گرم ، سردی ماهی به طور کامل اصلاح شده است و در مجموع باعث مطلوبیت بیشتر و در نتیجه افزایش سرانه مصرف ماهی (که فواید ماهی بر کسی پوشیده نیست) میشود.

بسیاری از مردم عزیز از نوع ماهی های استفاده شده در محصول سوسیس ماهی سوال کردند، در این محصول از فیله ماهی های گرم آبی استفاده میشود و باید این اطمینان را بدهم که از ماهی تن و تیلاپیلا در هیچ یک از محصولات استفاده نمیشود. اما این طور نیست که از یک ماهی خاص در تولید استفاده شود، در تهیه این محصولات با توجه به طعم محصول از ترکیب های متفاوتی از فیله های ماهی های گرم آبی استفاده می شود.

مطلب دیگر مواد نگهدارنده است که در این محصول با توجه به نوع پخت (کامل) و حذف کامل باکتری ها تقریباً بی نیاز از مواد نگهدارنده است و این میزان حداقلی مورد استفاده (0.06 درصد) فقط جهت اخذ مجوز های بهداشت بوده است و نسبت به محصولات مشابه بسیار کمتر است. این محصول هم اکنون در سایت ساندفیش با تخفیف و به صورت آنلاین به فروش می رسد و در صورت خرید بالای 100 هزار تومان به صورت رایگان ارسال می گردد.

دانستنی ها , , , , , , ,
درباره sandfish

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

sandfish.ir

ساندفیش نماینده رسمی فروش فروش محصولات ماهیسا

 

سوسیس و کالباس فیله خالص ماهی با بالاترین کیفیت و بدون بو و مزه ماهی

سبدخرید